ANASAYFA    HAKKIMIZDA    KADROMUZ    İLETİŞİM

   E-Bülten  
E-posta adresinizi girerek bültenimize üye olabilirsiniz
   Danışmanlık  |  Yetki Belgemiz  |  Hizmetlerimiz  |  Mevzuat  |  SSS  |  Duyurular  
KATEGORİLER
ANA SAYFA
Danışmanlık
Yetki Belgemiz
Hizmetlerimiz
Mevzuat
SSS
Duyurular
İLETİŞİM
Hakkımızda

ASIR AKADEMİ Mühendislik Danışmanlık Eğitim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, İş Sağlığı – Güvenliği ve Yönetim Sistemleri konusunda 13 yıllık deneyim ve bilgi birikimine sahip yöneticileri öncülüğünde kurulmuştur. ASIR AKADEMİbünyesinde İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri Hekimliği EğitimleriOrtak Sağlık ve Güvenlik Birimi Hizmetleri ve Danışmanlık Hizmetleri verilmektedir.

6331 sayılı kanunun yürürlüğe girmesi ile birlikte tüm sektörlerde iş güvenliği uzmanı ve iş yeri hekimi çalıştırma/hizmet alma zorunluğu, piyasada uzman ve hekim açığını ortaya çıkarmıştır. Bu açığın kapatılmasına katkı sağlamak amacı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından yetkilendirdiğimiz kurs yerimiz hayata geçirilmiştir. Akabinde yine piyasadaki uzman ve hekim ihtiyacına bağlı olarak firmalara uzmanlık ve hekimlik hizmeti vermek üzere Ortak Sağlık ve Güvenlik birimimiz de faaliyete başlamıştır.

Günümüzde tüm sektörler için kurumsallaşmaya yönelik çalışmalar vazgeçilmez olmuştur. Kurumsallaşmanın dışında, rekabet güçlerini artırabilmek adına her türlü ürün belgesini de almak zorundadırlar. Ayrıca son yıllarda çeşitli kurumlarca özel sektörü geliştirmek ve ülke ekonomisine katkı sağlamak adına çeşitli hibeler ve krediler verilmektedir. Bu alanlarda zaten yıllardır hizmet veren firmamız güvenilirlik ve etik değerleri ile ön plana çıkmış, bünyesindeki konusunda uzman kişilerle firmaların tüm danışmanlık isteklerini karşılamaktadır.

Şirketimiz, ülkemizde yıllardır süre gelen İş Sağlığı – Güvenliği ve kurumsallaşma konularındaki sıkıntıların farkındalığıyla sanayi ve hizmet sektöründe hem İş Sağlığı ve Güvenliği bilincinin yayılmasına hemde kurumsallaşmanın sağlanmasına yardımcı olmayı görev olarak benimsemiş ve bu doğrultuda global dünyada ülkemizin hak ettiği yeri alabilmesi için çalışmalarını özenle sürdürmektedir

ASIR AKADEMİ Ekibi olarak hedefimiz; İş Sağlığı – Güvenliği ve kurumsallaşma konularında siz değerli işverenlerin mevzuat ve uygulama konusundaki sorumluluğunu paylaşarak sizlere çözüm ortağı olmaktır.

 

ASIR AKADEMİ ® 2012